"Bingo Cupido" vitorlavirág magasság kb. 75 cm cserépátmérő kb. 19 cm
Cikkszám 5199187Termékleírás
Cikkszám 5199187
A "Bingo Cupido" vitorlavirág (Spathiphyllum) egy kimondottan elegáns szobanövény, amely fontos szerepet játszik a lakótér levegőjének tisztításában. A vitorlavirág sötétzöld, fényes levelekkel és lenyűgöző virágzattal rendelkezik, amelyeket hosszú életű, fehér magaslevelek vesznek körül. A Dél-Amerikában őshonos növény egész éven át a magas páratartalmú meleg helyeket kedveli, de nem szereti a közvetlen napfényt. Ajánlatos egyenletesen nedvesen tartani a földet, és rendszeresen permetezze be vízzel a leveleket (ne a virágokat).
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194496057
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Botanikai név: | Spathiphyllum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 21 °C |
| Ehető: | Nem ehető |
| Élőhely: | Világos, Közvetlen napfény nélkül |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Trágyázás: | Dísznövény tápoldatok áprilistól szeptemberig |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | Über 70 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 22,8 cm |
| Mélység: | 22,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









