Vitorlavirág
Cikkszám 4123386Termékleírás
Cikkszám 4123386
A vitorlavirág (Spathiphyllum) egy kimondottan elegáns, igénytelen légtisztító szobanövény, amely fontos szerepet játszik a lakótér levegőjének tisztításában. A vitorlavirágnak sötétzöld, fényes levelei vannak és látványos virágzata, melyeket nagyon tartós, fehér fellevelek vesznek körül. A növény egész éven át a magas páratartalmú meleg helyeket kedveli, de nem szereti a közvetlen napfényt. Tartsa egyenletesen nedvesen a földet, és rendszeresen permetezze be vízzel a leveleket (ne a virágokat).
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194142138
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Botanikai név: | Spathiphyllum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 21 °C |
| Élőhely: | Félárnyék |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Aktuális növénymagasság: | 50 - 100 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,58 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 20,4 cm |
| Mélység: | 20,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.







