Ravenna tükrös szekrény világítással 60 cm x 17 cm x 80 cm fehér
Cikkszám 1023191Termékleírás
Cikkszám 1023191
Tükrös szekrény Ravenna, fényes fehér színben. LED világítással, dugaljjal és kapcsolóval.
Méret: 600 mm x 170 mm x 800 mm
A gyártó adatai
BADEN HAUS S.p.A
Via del Lavoro 30
63076 Monteprandone
info@badenhaus.it
8003964644039
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | MDF tükrös szekrények |
| Kivitel: | 2 ajtós |
| Magasság: | 60 cm |
| Izzók: | LED |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,0 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 17,1 cm |



