2 literes kézi permetező
Cikkszám 5389150Termékleírás
Cikkszám 5389150
A tartós műanyag ház nagyméretű, 2 literes űrtartalommal rendelkezik, és különösen kényelmes a használata az ergonomikus hordozófogantyúnak és a reteszelő mechanizmusnak köszönhetően. A kézi nyomásnövelés maximálisan 2,5 bar üzemi nyomást ér el, ami nagy teljesítményű és megbízható mechanikus működést garantál.
Precíz technológia a növényápoláshoz
A permetezőcső kiváló minőségű, forgó sárgaréz fúvókája finom porlasztást tesz lehetővé, amelyet egyénileg az igényeihez igazíthat. Akár általános öntözésről, akár célzott növényvédelemről van szó, az új készülék használatra készen, dobozban érkezik, és mindössze 330 g súlyú. A termék sárga, zöld vagy kék színben kapható.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871074815
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Hatásmód: | Mechanikus |
| Max.üzemi nyomás: | 2,5 bar |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 2,0 l |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomagolási mód: | Karton |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Méhek veszélyeztetettsége: | B3 (helyes használat esetén nem toxikus a méhekre) |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Csomag tartalma: | 330 g |
| Csomag tartalma: | 2 000 ml |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szórócső anyaga: | Sárgaréz |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyúval |
| Zárható: | Zárható |
| Állítható fúvóka: | Állítható fúvóka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 330 g |
| Magasság: | 18,5 cm |
| Szélesség: | 13,2 cm |
| Mélység: | 32,3 cm |







