AGM 12 L nyomásos permetező
Cikkszám 5122270Termékleírás
Cikkszám 5122270
Nyomásos permetező, Kapacitás 12 liter. Ház anyaga műanyag, hordozófogantyúval.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032614083
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 12 l |
| Töltöttségi szint ellenőrzése: | Töltésszint-ellenőrzéssel |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyúval |
| Zárható: | Zárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,80 kg |
| Magasság: | 3,4 cm |
| Szélesség: | 1,9 cm |
| Mélység: | 4,8 cm |



