AGM 1620 Li akkus permetező
Cikkszám 5122288Termékleírás
Cikkszám 5122288
14 literes 2in1 akkus és kézi permetező, 2,9 liter per perc, 12V 8Ah lítium akkumulátorral.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032609775,8605032634562
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 14,0 l |
| Töltöttségi szint ellenőrzése: | Töltésszint-ellenőrzéssel |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyúval |
| Zárható: | Zárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 1,9 cm |
| Mélység: | 5,3 cm |





