Black+Decker permetező 2 l pumpás
Cikkszám 5293881Termékleírás
Cikkszám 5293881
Black+Decker permetező, 2 literes, pumpás, transzparens, irányítható réz szórófej, leeresztő szelep, amx.nyomás 2bar.
A gyártó adatai
Davide e Luigi Volpi S.p.A
Via San Rocco 10.
46040 Casalromano
info@volpioriginale.it
8020581082167
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Max.üzemi nyomás: | 2,0 bar |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1,8 l |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Csomagolási mód: | Csomag |
| Csomag tartalma: | 320 g |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Töltöttségi szint ellenőrzése: | Töltésszint-ellenőrzés nélkül |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szórócső anyaga: | Sárgaréz |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyú nélkül |
| Zárható: | Nem zárható |
| Állítható fúvóka: | Állítható fúvóka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 460 g |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 21,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |





