Einhell Power X-Change GE-WS 18/10 Li-Solo akkus permetező
Cikkszám 5068820Termékleírás
Cikkszám 5068820
Az Einhell Power X-Change GE-WS 18/10 Li-Solo akkumulátoros permetező a nagy teljesítményű Power X-Change termékcsalád tagja, amelyben minden akkumulátor, töltő és rendszerkészülék rugalmasan kombinálható egymással.
A permetező segíti a folyékony műtrágya, a növényvédő szerek és a gyomirtó szerek egyenletes permetezését az otthoni kertben. Emellett a permetező folyékony fertőtlenítőszerrel is használható különböző felületek csíramentes tisztítására. A permetező automata pumpával felszerelt, amely 1,3 bar-os nyomással dolgozik, így óránként akár 9,6 l-t is képes pumpálni. Nincs szükség kézi pumpálással történő kézi nyomásfelépítésre. A kompakt, átlátszó tartályban akár 1 liter folyadék is elfér. A beépített skálán mindig látható a töltöttségi szint. Könnyen nyitható, zárható és eltávolítható a készülékből a tartály a nagy kengyelek segítségével. A vékony, ergonomikus kialakításnak és a speciális Softgrip felületeknek köszönhetően a 0,6 kg tömegű és kompakt akkumulátoros kerti permetező kényelmesen illeszkedik a kézbe. A sárgaréz fúvóka egyénileg állítható a szórósugár szabályozásához. A GE-WS 18/10 Li-Solo akkumulátoros permetező akkumulátor és töltő nélkül van a csomagban.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825669909
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max.üzemi nyomás: | 1,3 bar |
| Nyomásfelfutás: | Akkumulátor |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1 l |
| Csomagolási mód: | Karton |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 630 g |
| Magasság: | 21,1 cm |
| Szélesség: | 9,4 cm |
| Mélység: | 24,7 cm |















