Einhell Power X-Change GE-WS 18/150 Li-Solo akkus permetező
Cikkszám 5181557Termékleírás
Cikkszám 5181557
Az Einhell GE-WS 18/150 Li - Solo akkumulátoros permetező a nagy teljesítményű Power X-Change termékcsalád tagja, ez egy olyan kiváló minőségű lítium-ion akkumulátorrendszer, amelynek tagjai rugalmasan kombinálhatók egymással. A permetező olyan kerttulajdonosok számára ideális, akik fontosnak tartják a növényvédelmet, mert egyenletesen juttathatják ki a műtrágyát, vagy vegyszerekkel szeretnék megfékezni a gyomot.
A háton hordott, túlnyomásos permetező automatikusan működő pumpája esetében nincs szükség kézi nyomásfelépítésre. A skálával ellátott átlátszó tartály gyorsan és egyszerűen jelzi a töltöttségi szintet, a nagy töltőnyílás pedig az egyszerű és biztonságos feltöltést teszi lehetővé. A sárgaréz fúvóka egyedileg állítható. A robusztus permetezőlándzsa rozsdamentes acélból készült, és rögzíthető vezérlőgombbal is rendelkezik. A Power X-Change akkumulátort fedél védi a víz behatolása ellen.
A termékcsalád akkumulátora és töltője nem képezi a csomag részét, ezek külön megvásárolhatók, például egy praktikus kezdőcsomag formájában. A kiváló minőségű Power X-Change akkumulátorok valamennyi PXC készülékkel kombinálhatók.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825651362
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max.üzemi nyomás: | 4,5 bar |
| Nyomásfelfutás: | Akkumulátor |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 15 l |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Csomagolási mód: | Karton |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,70 kg |
| Magasság: | 86,7 cm |
| Szélesség: | 22,2 cm |
| Mélység: | 51,3 cm |































