Gardena EasyPump nyomáspermetező 5 l
Cikkszám 4455598Termékleírás
Cikkszám 4455598
A Gardena EasyPump nyomáspermetező a növényvédő szerek vagy tápoldatok célzott permetezéséhez ideális a kertben. A lítium-ion akkumulátornak köszönhetően gombnyomásra lehet permetezni pumpálás nélkül. Műanyagból készült, és széles jelekkel rendelkezik a töltöttségi szint ellenőrzésére. Az űrtartalma 5 l. Teleszkópos szár elhajlítható sárgaréz fúvókával, amely a levelek alsó felének permetezésére ideális. Nagy taposófelülettel a könnyű pumpálás és stabil állás érdekében. A második nyíláson keresztül lehet egyszerűen feltölteni, keverni és kiüríteni. A fedéllel műtrágyát vagy növényvédő szereket is adagolhat bele. A folyamatos rögzítéssel ellátott kioldó is nagyon praktikus. Szűrő helyezhető be házilag készített keverékek használata esetén. Biztonsági túlnyomásos szeleppel.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052481
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,09 kg |
| Magasság: | 56,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 23,0 cm |











