Gardena hosszabbító cső nyomáspermetezőkhöz
Cikkszám 4456133Termékleírás
Cikkszám 4456133
Az 50 cm-es Gardena hosszabbító cső hatótávolsága nagyobb, így egyszerűen és kényelmesen permetezheti a fákat vagy növényeket anélkül, hogy le kéne hajolni. Minden 5 l űrtartalmú Gardena permetezőkészülékkel kombinálható.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052573
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |





