Gardena nyomáspermetező 0,75 l
Cikkszám 4455911Termékleírás
Cikkszám 4455911
A Gardena nyomáspermetező a házban, teraszon vagy kertben lévő virágok kímélő permetezésére ideális. Átlátszó műanyagból készült. Az űrtartalma 0,75 l. A nagy betöltő nyílás könnyíti meg a vízcsappal történő feltöltést. A töltési szintjelzőn pontosan leolvasható a töltési mennyiség, így ki se kell nyitni a palackot. A speciális, súlyozott szilikon-tömlőnek köszönhetően nem szív fel levegőt és ferde pozícióban is működik. Magas minőségű sárgaréz fúvókával.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052351
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 0,75 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 186 g |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |















