Gardena nyomáspermetező 1,25 l
Cikkszám 4455564Termékleírás
Cikkszám 4455564
A Gardena nyomáspermetező ideálisan alkalmas a teraszon és kertben történő univerzális használatra. Műanyagból készült. Űrtartalma 1,25 l. A használat elején nyomást kell képezni a permetezőben, hogy aztán egy egyszerű gombnyomással permetezhesse a növényeket. A második nyíláson keresztül lehet egyszerűen feltölteni, keverni és kiüríteni. A fedéllel műtrágyát vagy növényvédő szereket is adagolhat bele. Egy speciális szilikon-tömlő akadályozza meg súllyal, hogy levegőt szívjon fel, így a permetező ferde állásban is működik. Szűrő helyezhető be házilag készített keverékek használata esetén. Magas minőségű sárgaréz fúvókával, amely 90°-ban elfordítható, hogy a levelek alját is le tudja fújni.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500051132
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Max.üzemi nyomás: | 3 bar |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1,25 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 680 g |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |



























