Gardena nyomáspermetező 1 l
Cikkszám 4455929Termékleírás
Cikkszám 4455929
A Gardena nyomáspermetező a házban, teraszon vagy kertben lévő virágok kímélő permetezésére ideális. Átlátszó műanyagból készült. Az űrtartalma 1 l. A második nyíláson keresztül lehet egyszerűen feltölteni, keverni és kiüríteni. A fedéllel műtrágyát vagy növényvédő szereket is adagolhat bele. Egy speciális szilikon-tömlő akadályozza meg súllyal, hogy levegőt szívjon fel, így a permetező ferde állásban is működik. Magas minőségű sárgaréz fúvókával.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500051118
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 220 g |
| Magasság: | 27,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |

























