Gardena permetező szűrő
Cikkszám 4656187Termékleírás
Cikkszám 4656187
A Gardena szűrő a saját készítésű keverékek és főzetek szűrésére szolgál. Így nem kerülnek nagyobb részecskék vagy növényi részek a nyomáspermetezőbe. A Gardena 1,25 l és 5 l űrtartalmú permetezőkkel kompatibilis.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052627
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |





