Gardena pumpás permetező
Cikkszám 4656195Termékleírás
Cikkszám 4656195
A Gardena nyomáspermetező ideális a házban, teraszon vagy kertben lévő virágok kíméletes permetezésére. Az elemes működésnek köszönhetően a permetezés gombnyomásra történik, pumpálás nélkül. Áttetsző műanyagból készült. Űrtartalma 1 l. A második nyíláson keresztül egyszerűen lehet feltölteni, hozzákeverni és kiüríteni. A fedél egyben adagolóként is funkcionál műtrágyához vagy növényvédő szerekhez. Egy speciális, súllyal ellátott szilikontömlő akadályozza meg, hogy a permetező levegőt szívjon fel, így ferdén tartva is működik. Kiváló minőségű, sárgaréz fúvókával.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052375
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 13,5 cm |

























