Gardena Soft nyomáspermetező 0,45 l
Cikkszám 4456034Termékleírás
Cikkszám 4456034
A Gardena Soft nyomáspermetező optimálisan alkalmas az érzékeny növények és csemeték kímélő öntözésére. Kiváló minőségű, átlátszó műanyagból készült. Az űrtartalma 0,45 l. Az öntözéshez egyszerűen össze kell nyomni. Maximális rugalmasságot biztosít a cseppentő fúvóka és a fúvófej. A beépített tartó igen praktikus a nem használt fúvókák számára.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052290
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 0,45 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási csoport: | Univerzálisan használható |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 94 g |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |

























