Gloria túlnyomásos permetező Hobby 100
Cikkszám 3987526Termékleírás
Cikkszám 3987526
A Gloria Hobby 100 túlnyomásos permetező egy praktikus, túlnyomásos permetező, amely a lakásban, az erkélyen, a teraszon vagy a kertben is használható növényápoláshoz és növényvédelemhez.
A legfeljebb 3 bar üzemi nyomás és az 1 literes térfogat hosszú és hatékony munkavégzési időszakokról, valamint egyenletesen jó szórásképről gondoskodik. A fokozatmentesen állítható műanyag fúvóka sárgaréz betéttel és kényelmes markolattal, a kényelmes megtöltést elősegítő nagy töltőnyílás és az átlátszó kémlelősáv a Hobby 100 kézi permetező meggyőző részleteit alkotják.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 458 g |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |









