Gloria túlnyomásos permetező Prima 5 Comfort
Cikkszám 3987534Termékleírás
Cikkszám 3987534
A Gloria Prima 5 Comfort túlnyomásos permetező egy megbízható túlnyomásos permetező, amely nagyobb kényelmet és rugalmasságot kínál. 5 literes űrtartalmával, nagy teljesítményű nyomószivattyújával és 3 bar maximális üzemi nyomásával a készülék megbízható segítőtárs a kerti munkában.
A 2,5 m hosszú spiráltömlő jelentősen megnöveli a Prima 5 Comfort a hatótávolságát permetezéskor, és a külső kompresszorhoz való csatlakozószelepnek köszönhetően a nyomás automatikus növelése kézi pumpálás nélkül is lehetséges.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 5 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,76 kg |
| Magasság: | 53,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |















