Greenman Multifunkciós slagos adagoló
Cikkszám 5443239Termékleírás
Cikkszám 5443239
Kerti slagra csatlakoztatható adagoló tartály
A gyártó adatai
Greenman Kft
Házgyári út 16
8200 Veszprém
rendeles@greenman.hu
5999884454878
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Csomagolási mód: | palack/tartály |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Töltöttségi szint ellenőrzése: | Töltésszint-ellenőrzéssel |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szórócső anyaga: | Műanyag |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyú nélkül |
| Zárható: | Zárható |
| Állítható fúvóka: | Állítható fúvóka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 13,2 cm |





