Kis kézi nyomáspermetező 1,8 l
Cikkszám 5203153Termékleírás
Cikkszám 5203153
A Fiskars kis kézi nyomáspermetező alkalmas növényi kezelésekhez használt vízalapú folyadékok permetezésére: rovarirtók, gombaölők, gyomirtók és műtrágyák. Ezenkívül ez a nyomáspermetező lehetővé teszi az új palánták kíméletes öntözését, illetve ennek segítségével a növénygondozást a legszükségesebb helyen végezhetjük.
A nagynyomású permetezőgép használata nagyon egyszerű. Töltse fel a nyomáspermetezőt legfeljebb 1,8 liter folyadékkal, pumpálja a fogantyút, hogy nyomás alatt legyen, és permetezhet. Az integrált biztonsági szelep biztosítja, hogy a 3 bar-os nyomást ne lehessen túllépni, szükség esetén automatikusan csökkenti a nyomást.
A gyártó adatai
Fiskars Group
Keilaniementie 10
FI-02151 Espoo
customerservice.italia@fiskars.com
6411501511379
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max.üzemi nyomás: | 3 bar |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1,8 l |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 12,5 cm |







