LUX-TOOLS kézi permetező 1,5 l
Cikkszám 1979376Termékleírás
Cikkszám 1979376
A LUX-TOOLS 1,5 l Classic kézi nyomáspermetezővel tökéletesen adagolhat minden permetezésre alkalmas, nem maró hatású anyagot. A masszív műanyag tartály 1,5 l-es űrtartalommal rendelkezik, és legfeljebb 3 bar üzemi nyomással üzemel. A forgatható sárgaréz fúvóka gondoskodik a finom porlasztásról és a fokozatmentesen állítható szórásképről. A dugattyú segítségével könnyedén építheti fel a nyomást. A rendelkezésre álló rögzítési funkció egyetlen kattintással lehetővé teszi a folyamatos permetezést a megfelelő nyomás időtartamára anélkül, hogy a fogantyút folyamatosan húzni kellene.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873220005,4007873320002,4007871021253
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon szemvédőt A permetezés során tartsa távol magát a közelben lévő emberektől
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max.üzemi nyomás: | 3 bar |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 1,5 l |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Csomagolási mód: | szórópalack |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 289 g |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 18,5 cm |









