Megaplastic nyomáspermetező 5 L
Cikkszám 5020821Termékleírás
Cikkszám 5020821
Vállra akasztható 5 literes permetező.
A gyártó adatai
Megaplastic Kft
Ványi út 19
2351 Alsónémedi
info@megaplastic.hu
5996562912804
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 44,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |







