Stanley elektromos permetező 12 l
Cikkszám 5293907Termékleírás
Cikkszám 5293907
Stanley elektromos permetező, 12 literes, alu lándzsa, réz szórófej, akku: lítium 14,4V, 2Ah, nyomás: 0,5-5bar, 1 töltés elég: 576 liter 0,5bar nyomás mellett.
A gyártó adatai
Davide e Luigi Volpi S.p.A
Via San Rocco 10.
46040 Casalromano
info@volpioriginale.it
8020581082112
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Max.üzemi nyomás: | 2,0 bar |
| Nyomásfelfutás: | Akkumulátor |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 12 l |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Csomagolási mód: | Karton |
| Csomag tartalma: | 3 100 g |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Töltöttségi szint ellenőrzése: | Töltésszint-ellenőrzéssel |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szórócső anyaga: | Sárgaréz |
| Tömlőhossz: | 1 200 mm |
| Hordozófogantyú: | Hordozófogantyúval |
| Zárható: | Zárható |
| Állítható fúvóka: | Állítható fúvóka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,10 kg |
| Magasság: | 51,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |



