Villager Terra 12 permetező
Cikkszám 5192307Termékleírás
Cikkszám 5192307
A Villager Terra 12 háti permetező, könnyű, praktukus, alkalmas hobbi telkek, kertek gondozására, permetezésére.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032610863
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Max.üzemi nyomás: | 3 bar |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 12 l |
| Felhasználási csoport: | Növényvédelem |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szórócső anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 3,6 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |



