Volpi Permetező 12 literes háti
Cikkszám 4967246Termékleírás
Cikkszám 4967246
Háti permetező 12 L-es tartállyal. Állítható réz szórófej.
A gyártó adatai
Globalbrands CEE Kft.
Puskas Tivadar ut 1
2040 Buda rs
dora.berenyi@globalbrandscee.com
8020581041188
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 12 l |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,90 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |



