Volpi Permetező 6 literes pumpás
Cikkszám 4967238Termékleírás
Cikkszám 4967238
Pumpás permetező 6 L -es tartállyal. Állítható réz szórófej.
A gyártó adatai
Globalbrands CEE Kft.
Puskas Tivadar ut 1
2040 Buda rs
dora.berenyi@globalbrandscee.com
8020581041164
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Nyomásfelfutás: | Kézi |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Felhasználási mód: | Szórás/permetezés |
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 48,0 cm |



