Allstar főzőlapvédő lap átlátszó 2 darabos készlet kerámia főzőlapokhoz
Cikkszám 1799014Termékleírás
Cikkszám 1799014
A két darabos készletben kapható főzőlapvédő üveglapok átlátszóak, és a kerámia főzőlapok szélesebb körű használatát teszik lehetővé. Az ütésálló üveg védőlapok megbízhatóan védik a főzőlapot. Szilikonból készült csúszásgátló talpak gondoskodnak a megfelelő biztonsági távolságról. A főzőlapvédő lapokra ráhelyezheti a meleg fazekakat és serpenyőket. Az ételek előkészítésekor a munkafelület bővítésére is szolgálhatnak. Karcálló, pórusmentes felületük teljesíti a legmagasabb szintű higiéniai elvárásokat, mivel megakadályozza a baktériumok és a szagok megtelepedését. Anyaga: lap: edzett üveg, talpak: szilikon Színe: lap: átlátszó, talpak: átlátszó Mérete (Sz/Ma/Mé): 30 cm x 0,8 cm x 52 cm Nettó súlya: 3050 g
A gyártó adatai
Maximex GmbH & Co. KG
Im Hülsenfeld 10
40721 Hilden
service@wenko.de
4008069123452
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 300 mm |
| Anyagvastagság: | 8 mm |
| Sarkok: | Hegyes |
| Anyag: | Üveg |
| Vízfröccsenés elleni védelem: | Fröccsenésálló |
| LED világítással: | LED-es világítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,05 kg |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 52,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |









