Folkston 4 részes ülőgarnitúra alumínium akác
Cikkszám 5352919Termékleírás
Cikkszám 5352919
A 4 részes Folkston ülőgarnitúrával teraszát elegáns kültéri nappalivá varázsolhatja. Ez a 3-személyes kanapéból, két hozzáillő székből és egy kisasztalból álló bútorgarnitúra sok helyet biztosít Önnek és vendégeinek, így kényelmesen elhelyezheti az italokat és rágcsálnivalókat. Az egyenes vonalvezetésű kialakítás a fekete alumíniumkerettel és a kiváló minőségű akácfával kombinálva időtlen eleganciát sugároz. A nagyméretű kanapé és szék pihentető időtöltésre csábít.
Strapabíró anyagok és átgondolt részletek
A Folkston ülőgarnitúra nemcsak külsejével, hanem kiváló minőségű anyagválasztásával és tartósságával is meggyőző. A strapabíró fekete alumíniumkeret biztosítja a stabilitást, ugyanakkor könnyű és időjárásálló. Az akácfa karfa és asztallap természetes melegséget kölcsönöz a bútornak, és kiválóan alkalmas kültéri használatra. A szürke poliészter huzattal ellátott ülő- és hátpárnák további kényelmet nyújtanak és könnyen tisztíthatók. A szükséges kb. 410 cm x 185 cm-es teljes felületnek köszönhetően ez a garnitúra ideális központi helye lehet kültéri nappalijának.
A csomag tartalma
1 db 3-személyes kanapé, mérete 203 cm x 70 cm x 95,5 cm (Sz x Mé x Ma), ülésmagasság 46 cm, 3 ülő- és 3 hátpárnával, max. terhelhetőség 295 kg
2 db szék, méretei egyenként 73 cm x 70 cm x 95,5 cm (Sz x Mé x Ma), ülésmagasság egyenként 46 cm, 1 ülő- és 1 hátpárnával, max. terhelhetőség egyenként 110 kg
1 db kisasztal, mérete 110 cm x 70 cm x 42 cm (Sz x Mé x Ma)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875117754
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Készlet |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Huzat színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ülésmélység: | 72,5 cm |
| Ülésszélesség: | 70 cm |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Háttámla magassága: | 95,5 cm |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Kerti padok száma (darab): | 1 |



























