Jamapa kertibútor-garnitúra 4 részes acél textil világosszürke zöld
Cikkszám 5352802Termékleírás
Cikkszám 5352802
Az új kültéri nappali
A 4 részes Jamapa kertibútor-garnitúrával modern hangulatot és tartós minőséget varázsolhat kertjébe vagy teraszára. A bútorgarnitúra masszív, porszórt acélváza elegáns világosszürke színben pompázik, amely harmonizál a színben hozzá illő textilhuzattal. Akár reggeli kávézáshoz, akár laza estékhez - a hozzá tartozó, masszív acéllappal ellátott asztal tágas felületet kínál Önnek és vendégeinek az italokhoz és a harapnivalókhoz. A visszafogott szürke színű ülőgarnitúra harmonikusan illeszkedik a kültéri környezetbe, és ideális alap lehet egy zöld oázishoz.
Amikor a kényelem és a rugalmasság találkozik
Élvezze a kényelmet a tágas, kétszemélyes kanapén vagy a két kényelmes karosszék egyikében! A kartámlák fokozott kényelmet biztosítanak. A kellemes látványról és a meghitt hangulatról a mellékelt poliészter ülőpárnák gondoskodnak, melyek friss zöld színe remek kontrasztot alkot a világosszürke vázzal. A strapabíró anyagoknak köszönhetően a Jamapa kertibútor-garnitúra remek választás, ha egy új sarkot szeretne kialakítani a szabadban, ahol sok-sok pihentető órát tölthet.
Szállítási terjedelem
1 db kétszemélyes kanapé, méret 79 cm x 115,5 cm x 73 cm (Ma x Sz x Mé), teherbírás max. 220 kg, ülőpárnákkal
2 db karosszék, méret 79 cm x 59 cm x 73 cm (Ma x Sz x Mé), max. teherbírás 110 kg, ülőpárnákkal
1 db asztal, méret 38 cm x 84 cm x 45 cm (Ma x Sz x Mé)
Anyag
Ülőfelület: szövet 77% polivinil-klorid, 23% poliészter
Párnák: szövet 100% poliészter, bélés 100% polipropilén, töltőanyag 100% poliészter
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875116375
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Kerti bútor garnitúra |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Huzat színe: | Zöld |
| Váz anyaga: | Acél |
| Ülésmélység: | 73 cm |
| Keret anyag színe: | Világosszürke |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 42 cm |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Háttámla magassága: | 79 cm |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Kerti padok száma (darab): | 1 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30,6 kg |





















