Pacific műrattan napozóágy
Cikkszám 4769279Termékleírás
Cikkszám 4769279
Pacific elegáns és kényelmes kerti-strand nyugágy. A természetes rattan fonásra emlékeztető eredeti felület a termék hatalmas vizuális előnye. A nyugágy szabályozható háttámlával rendelkezik. Ellenáll az időjárás viszontagságainak és az UV sugárzásnak. Nagyon könnyű tisztán tartani.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
7290103669775
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Napozóágy |
| Huzat anyaga: | Műanyag |
| Huzat színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,6 kg |
| Magasság: | 11,5 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 198,0 cm |







