Tapena kertibútor-garnitúra 4 részes acél textil fekete tópszínű
Cikkszám 5352794Termékleírás
Cikkszám 5352794
Időtlen dizájn a kertbe
Dobja fel kültéri területét a modern Tapena kertibútor-garnitúrával! A 4 részes garnitúra a színek és anyagok elegáns összjátékával hódít: A porszórt bevonatú, masszív, fekete színű acélváz stílusos kontrasztot alkot a tópszínű textilénhuzattal. A kinézetet az asztal teszi teljessé, melynek üveglapja szintén tópszínt kapott. Így Ön pillanatok alatt harmonikus hangulatot teremthet a teraszon vagy az erkélyen.
Kényelmes kialakítás és strapabíró anyagok
Élvezze a pihentető órákat a kényelmes, kartámlás székeken! A bútorgarnitúra egy kétszemélyes kanapét és két karosszéket tartalmaz. A 41 cm-es, kényelmes ülésmagasság optimális kényelmet biztosít. A strapabíró szövet polivinil-kloridból és poliészterből áll, ami különösen tartóssá teszi. Hívja át barátait és családját, és töltsék a nyarat a kényelem új oázisában!
Szállítási terjedelem
1 db kétszemélyes kanapé 81 cm x 120 cm x 67 cm (Ma x Sz x Mé), ülésmagasság 41 cm, teherbírás max. 220 kg
2 db karosszék 81 cm x 63 cm x 67 cm (Ma x Sz x Mé), ülésmagasság 41 cm, max. teherbírás 110 kg
1 db asztal Ø 65 cm x 41 cm
Anyag
Szövet: 77% polivinil-klorid, 23% poliészter
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338977
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Kerti bútor garnitúra |
| Huzat anyaga: | Polivinilklorid |
| Huzat színe: | Szürkésbarna |
| Váz anyaga: | Acél |
| Ülésmélység: | 67 cm |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 41 cm |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Háttámla magassága: | 81 cm |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Kerti padok száma (darab): | 1 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |

























