Beo Belsch Barcelona magastámlás habszivacs-párna 120 cm x 50 cm x 6 cm
Cikkszám 5094164Termékleírás
Cikkszám 5094164
A Barcelona sorozatba tartozó, MM07 mintájú, antracit színű Beo Belsch magastámlás habszivacs-párna még a hosszabb estéken is mindig maximális kényelmet és pihentető órákat kínál a kertben vagy az erkélyen. Kifejezetten magastámlás székekhez terveztük, így téglalap alakú, 120 cm x 50 cm x 6 cm méretű, súlya pedig 0,5 kg.
Az ülőpárna kiváló minőségű 6 cm vastag párnázattal rendelkezik, amely rendkívül kényelmes ülést biztosít. Az 50% pamut és 50% poliészter kiváló minőségű keverékéből készült hosszú élettartamú és robusztus párna nemcsak kellemes érzetet biztosít a bőrnek, hanem rendkívüli tartósságot is.
A modern formatervezés és kiváló minőség mellett a Beo márka a környezetbarát gyártással is egyet jelent. Az anyagok kézzel készülnek, és megfelelnek az ISO 9001 szabvány előírásainak, valamint az Öko-Tex 100 tanúsító pecsét szigorú kritériumainak. A Beo Belsch magastámlás székhez való habszivacs-párna így nemcsak az alumínium-textilén kerti székekhez tökéletes, hanem stílusos és fenntartható választás kültérre.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119165013
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Töltet anyaga: | Habanyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Minta: | Klasszikus |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Magas háttámlás székekhez |
| Szín: | Antracit |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Magas háttámlájú szék |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 72 cm |
| Ülőrész hossza: | 45 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |

















