Beo Berlin magastámlás székpárna 120 cm x 50 cm
Cikkszám 5111828Termékleírás
Cikkszám 5111828
A Beo Berlin magastámlás székpárna mérete 120 cm x 50 cm. Az ülőpárna bel- és kültéri használatra egyaránt alkalmas.
A huzat 50% pamutból és 50% poliészterből áll.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119008051
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Pamut/poliészter |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Mintás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |





