Beo Burgos csíkos székpárna magastámlás székhez
Cikkszám 5111810Termékleírás
Cikkszám 5111810
Beo Burgos magastámlás székhez való székpárna csíkos
A Burgos sorozatból származó, szürke színű, fehér csíkos Beo párnával mindig kényelmesen ülhet és élvezheti a pihentető órákat a kertben vagy az erkélyen, még a hosszú estéken is. Kifejezetten magastámlás székhez készült, 118 cm x 50 cm méretű, négyszög alakú és kb. 0,6 kg súlyú. A kiváló minőségű, 6 cm vastag párnázat hosszan tartó kényelmet biztosít. A tartós és robusztus Burgos párna 50 % pamutból és 50 % poliészterből készül. Ez az anyagkeverék kellemes érzetű a bőrnek, és maximális terhelhetőséget biztosít. A modern megjelenés és a kiváló minőség mellett a Beo a környezetbarát gyártást is képviseli. Kézzel készült. A Beo Burgos székpárnát max. 30 °C-on kézzel is tisztíthatja.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119079631
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Minta: | Egyéb |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Magas háttámlás székekhez |
| Szín: | Többszínű |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 565 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 118,0 cm |
| Mélység: | 50,0 cm |





















