Beo Engels alacsonytámlás székpárna 96 cm x 47 cm
Cikkszám 5111877Termékleírás
Cikkszám 5111877
A Beo Engels alacsonytámlás székpárna mérete 96 cm x 47 cm. Az ülőpárna bel- és kültéri használatra egyaránt alkalmas.
A huzat 50% pamutból és 50% poliészterből áll.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119166034
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Pamut/poliészter |
| Párnavastagság: | 5 cm |
| Minta: | Virágos |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 360 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 47,0 cm |
| Mélység: | 96,0 cm |













