Beo M215 nyugágypárna kockás antracit-szürke
Cikkszám 5467493Termékleírás
Cikkszám 5467493
Az M215 fekvőpárna hagyományos dizájnt és kiváló kényelmet kínál. Diszkrét kisugárzása harmonikusan illik minden erkélyre.
A puha párnákon kényelmes órákat tölthet el a szabadban, strapabíró anyaga hosszú élettartamot szavatol. Könnyen tisztítható, vízlepergető és kézzel készül: Minőség, amely minden stílushoz illik.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119162272
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habanyag |
| Párnavastagság: | 5 cm |
| Minta: | Kockás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Antracit |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Alkalmas: | Fekhely |
| Párna/matrac szett: | Készlet |
| Támla hossza: | 120 cm |
| Ülőrész hossza: | 60 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,02 kg |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 19,3 cm |



