Beo MM20 ülőpárna Batumi kerti napozóágyhoz sötétzöld
Cikkszám 5433040Termékleírás
Cikkszám 5433040
A Barcelona sorozat sötétzöld színű ülőpárnája 50% pamutból és 50% poliészterből készül. Kifejezetten kerti nyugágyakhoz alkalmas, és kézzel készült Európában.
A kiváló minőségű ülőpárna a már több mint 35 éve elismert, jól bevált Beo minőséggel nyűgöz le. Az ülőpárna Öko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik, így nem tartalmaz káros anyagot.
Emellett vízlepergető és folttaszító huzattal rendelkezik, ami megkönnyíti a tisztítását. Szükség esetén kézi mosással max. 30 °C-on tisztítható.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119032247
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/Poliészter |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Uni |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Zöld |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Fekhely |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 72 cm |
| Ülőrész hossza: | 120 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,23 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 193,0 cm |



