Beo napozóágy párna Belsh 193 cm x 60 cm x 6 cm antracit
Cikkszám 5229919Termékleírás
Cikkszám 5229919
A Beo Belsh napozóágy párna relax kerti székekhez ideális, és az 50 % pamut és 50 % poliészter keverékének köszönhetően nagyfokú kényelmet biztosít. Gumiszalaggal felszerelt, amely biztos tartást biztosít, és nincs szükség rögzítőszalagra.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119032308
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Klasszikus |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Antracit |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Fekhely |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 120 cm |
| Ülőrész hossza: | 90 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,28 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 193,0 cm |













