Beo napozóágy párna Tirana 191 cm x 58 cm x 8 cm
Cikkszám 5229927Termékleírás
Cikkszám 5229927
A Beo Tirana napozóágy párna relax kerti székekhez alkalmas, és 50 % pamutból és 50 % poliészterből készült anyagának köszönhetően nagy kényelmet biztosít. Gumiszalaggal felszerelt, kötőszalagok nélkül.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119032711
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 8 cm |
| Minta: | Kockás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Zöld |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Fekhely |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 120 cm |
| Ülőrész hossza: | 90 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,31 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 191,0 cm |











