Beo R517 Brilon nyugágypárna kockás barna
Cikkszám 5468186Termékleírás
Cikkszám 5468186
A R517 Brilon kockás barna nyugágypárna nagy kényelmet és strapabíró anyagminőséget ötvöz. A kertben, az erkélyen vagy a teraszon: Ez a párna ízléses színfoltot alkot.
A puha párnázás pihenésre csábít. Könnyen tisztítható, vízlepergető és tartós: Egy igazi mindenes az Ön kültéri oázisához. Nyugágyakhoz tökéletes.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119120777
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habanyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Kockás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Relaxációs székekhez |
| Szín: | Barna |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Alkalmas: | Relaxáló székek |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Készlet |
| Támla hossza: | 120 cm |
| Ülőrész hossza: | 50 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,10 kg |
| Magasság: | 6 mm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 17,1 cm |



