Beo RUB90 Tartu nyugágypárna sötétszürke
Cikkszám 5468079Termékleírás
Cikkszám 5468079
Az RUB90 Tartu sötétszürke nyugágypárna nagy üléskényelmet ötvöz strapabíró anyagminőséggel.
Ezek a párnák ízléses színfoltokat teremtenek a kertben, az erkélyen vagy a teraszon. A puha párnázás pihenésre csábít. Könnyen tisztítható, vízlepergető és tartós: Egy igazi mindenes az Ön kültéri oázisához.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119004084
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habanyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Szín: | Antracit |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Alkalmas: | Fekhely |
| Rögzítőpárna: | Szalagokkal |
| Párna/matrac szett: | Készlet |
| Támla hossza: | 120 cm |
| Ülőrész hossza: | 58 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,70 kg |
| Magasság: | 6 mm |
| Szélesség: | 5,8 cm |
| Mélység: | 19,1 cm |













