Beo székpárna alacsonytámlás székhez Tiflis 100 cm x 48 cm x 8 cm
Cikkszám 5229893Termékleírás
Cikkszám 5229893
A alacsonytámlás székhez való Beo Tiflis párna a hátrészen gumiszalaggal, kötözőszalagokkal és 1,5 cm széles szegéllyel rendelkezik, 50 % pamutból és 50% poliészterből készül, és az európai kézműves gyártásnak köszönhetően kiváló minőséget kínál.
A párna mindig kényelmes ülőhelyet biztosít, így Ön még hosszú estéken is kellemesen pihenhet a kertben vagy az erkélyen. Kifejezetten alacsonytámlás székekhez készült, mérete 100 cm x 48 cm, formája szögletes, súlya kb. 0,67 kg. A kiváló minőségű, 8 cm vastag párnázat hosszan tartó kényelmet biztosít.
Az anyagkeverék kellemes tapintású, és maximális teherbírást biztosít. A párna legfeljebb 30°-on kézzel tisztítható.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119032698
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 8 cm |
| Minta: | Kockás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Alacsony háttámlás székekhez |
| Szín: | Bézs |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Alacsony támlás szék |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 53 cm |
| Ülőrész hossza: | 47 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 310 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |

















