Beo székpárna magastámlás székhez Buffalo 103 cm x 50 cm x 6 cm
Cikkszám 5229851Termékleírás
Cikkszám 5229851
A alacsonytámlás székhez való Beo Buffalo székpárna az európai kiváló minőségű kézimunkának, 50% pamut és 50% poliészter anyagkeverékével kombinálva, első osztályú kényelmet és tartósságot biztosít.
A párnával hosszabb estéken is maximális kényelmet és pihentető órákat élvezhet a kertben vagy az erkélyen. Kifejezetten alacsonytámlás székekhez készült, mérete 103 cm x 50 cm, formája szögletes, súlya kb. 0,51 kg. A tartós és robusztus párna mindig kiváló kényelmet biztosít, 6 cm vastag párnázatának köszönhetően.
Az anyagkeverék kellemes érzetet biztosít a bőrnek és jól terhelhető. A párna legfeljebb 30°-on kézzel tisztítható.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119032650
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Klasszikus |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Alacsony háttámlás székekhez |
| Szín: | Szürke |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Alacsony támlás szék |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 56 cm |
| Ülőrész hossza: | 47 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 320 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 103,0 cm |













