Beo Terni magastámlás székpárna 120 cm x 48 cm
Cikkszám 5111851Termékleírás
Cikkszám 5111851
A Beo Terni magastámlás székpárna mérete 120 cm x 48 cm. Az ülőpárna bel- és kültéri használatra egyaránt alkalmas.
A huzat 50% pamutból és 50% poliészterből áll.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119165204
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Pamut/poliészter |
| Párnavastagság: | 8 cm |
| Minta: | Klasszikus |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,47 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |







