Beo Tovarnik Turin alacsonytámlás habszivacs-párna 100 cm x 46 cm x 8 cm
Cikkszám 5094289Termékleírás
Cikkszám 5094289
A Turin sorozatba tartozó, M416/Mm27 mintájú, kék színű, csíkos Beo Tovarnik alacsonytámlás habszivacs-párna még a hosszabb estéken is mindig maximális kényelmet és pihentető órákat kínál a kertben vagy az erkélyen. Kifejezetten alacsonytámlás székekhez terveztük, így téglalap alakú, 100 cm x 46 cm x 8 cm méretű, súlya pedig 0,6 kg.
Az ülőpárna kiváló minőségű 8 cm vastag párnázattal rendelkezik, amely rendkívül kényelmes ülést biztosít. Az 50% pamut és 50% poliészter kiváló minőségű keverékéből készült hosszú élettartamú és robusztus párna nemcsak kellemes érzetet biztosít a bőrnek, hanem rendkívüli tartósságot is.
A modern formatervezés és kiváló minőség mellett a Beo márka a környezetbarát gyártással is egyet jelent. Az anyagok kézzel készülnek, és megfelelnek az ISO 9001 szabvány előírásainak, valamint az Öko-Tex 100 tanúsító pecsét szigorú kritériumainak. A Beo Tovarnik alacsonytámlás habszivacs-párna nemcsak divatos színt és időtlen megjelenést kölcsönöz, hanem stílusos és fenntartható választást is kínál kültérre.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119165150
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habanyag |
| Párnavastagság: | 8 cm |
| Minta: | Csíkos |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Alacsony háttámlás székekhez |
| Szín: | Kék |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Alacsony támlás szék |
| Rögzítőpárna: | Gumírozott |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Támla hossza: | 51 cm |
| Ülőrész hossza: | 45 cm |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |











