Beo Uni párna 2 személyes padra vízlepergető 100 cm x 45 cm szürke
Cikkszám 5436902Termékleírás
Cikkszám 5436902
A Beo elegáns 2 részes padpárnája időtlen, egyszínű, és stílusos kényelmet biztosít bel- és kültéren egyaránt. A kiváló minőségű párnák tartósak, formatartók, és kézimunkával készülnek Európában.
A károsanyagmentes alapanyagoknak köszönhetően minden tekintetben kényelmes ülésérzetet kínálnak, így a padpárna tökéletesen kényelmes ülőalkalmatosságot csinál a padból.
Anyagösszetétel: 50% pamut, 50% poliészter
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119180047
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Töltet anyaga: | Habszivacs/Poliészter |
| Párnavastagság: | 7 cm |
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Minta: | Uni |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Padokhoz |
| Szín: | Szürke |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| UV-álló: | UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Alkalmas: | 2 személyes pad |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Fejrész: | Fejtámla nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 720 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |





