Fehmarn napozóágy-párna antracit
Cikkszám 3590379Termékleírás
Cikkszám 3590379
A Fehmarn sorozatba tartozó napozóágy-párna friss fuvallatot visz a kertjébe - egyszerű és jó.
A hátrésznél lévő keresztirányú steppelésével fiatalos és friss hatású.
4 cm vastag belseje kiváló minőségű, flízzel bevont habanyagból készült. Ha könnyen kezelhető párnákat szeretne, akkor a hosszú élettartamú huzat jó választás az Ön számára. A hátoldalon lévő tartópántból és a támla töréspontjában lévő plusz rögzítő szalagokból álló praktikus rögzítő rendszer úgy rögzíti a párnát a kerti székhez, hogy a párna ne csúszkálhasson. A szép dolgok ilyen egyszerűek lehetnek.
A gyártó adatai
Sun Garden Management
Cartier Pucioasa Sat 161
135400 Pucioasa
a.wiese@sun-garden.de
5900246252490
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 4 cm |
| Minta: | Uni |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Antracit |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 63,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |





