Hintaágy párna darálthabos 2 részes 150 cm
Cikkszám 4972618Termékleírás
Cikkszám 4972618
150 cm-es darálthabos hintaágy párna.
A gyártó adatai
VIJA-FA KFT.
Haraszti út 120/B
2351 Alsónémedi
info@vija-fa.hu
5999043330203
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Töltet anyaga: | Vegyes töltelék |
| Párnavastagság: | 5 cm |
| Huzat anyaga: | Egyéb |
| Minta: | Egyéb |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Hintaágyakhoz |
| Szín: | Többszínű |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 150,0 cm |





