Langeoog napozóágy-párna zöld-kék kockás
Cikkszám 3572609Termékleírás
Cikkszám 3572609
A Langeoog sorozatú napozóágy-párna, finom szőtt megjelenésével eleganciát csempész a kertjébe. A kevert anyag különösen ellenálló, és a természetes száltartalmának köszönhetően kellemesen légáteresztő. A kényelmes, 6 cm vastag párnák révén sokáig élvezheti az időt a kertben.
A gyártó adatai
Sun Garden Management
Cartier Pucioasa Sat 161
135400 Pucioasa
a.wiese@sun-garden.de
5900246252698
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Kockás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Többszínű |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,60 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |





